Güzel. ozaman doğru yerdesiniz. Aslında ilanınızı yayınlamak çok kolay. Yapacağınız; Kutucukları doldurmak ve ilgili afiş/flayer/resimleri ilgili alanlara eklemek ve ön izleme dedikten sonra gönder demek. Sonrası bizim onayımıza kalmış. Uygun olması durumunda yayınla dediğimiz anda yayında…
![](https://www.ankaradayilbasi.com/wp-content/uploads/2017/10/how_it_works1-630x513.jpg)
ilgili görselleri yükleyin. Sosyal medya hesaplarınızı, açıklamalar kısmındaki vurucu (abartmadan) sloganlarınızı, ilgi çekeceğine inandığınız cümlenizi girin.
![](https://www.ankaradayilbasi.com/wp-content/uploads/2017/10/how_it_works_icon1.png)
1
Kontrollerinizi yapın.
İşlemler tamam dedikten sonra kontrollerinizi yapın ve önizlemeden son halini görün.
![](https://www.ankaradayilbasi.com/wp-content/uploads/2017/10/how_it_works_icon2.png)
![](https://www.ankaradayilbasi.com/wp-content/uploads/2017/10/how_it_works2-630x513.jpg)
2
![](https://www.ankaradayilbasi.com/wp-content/uploads/2017/10/how_it_works3-630x513.jpg)
Siz kahvenizi içerken biz de yoğunluğumuz yoksa sistemden bakar uygunsa onaylarız. Yok bir an önce kontrol etmemizi istiyorsanız bizi 03124176706 dan arayın bilgi verin. Bakalım. Uygunsa onaylayalım.
![](https://www.ankaradayilbasi.com/wp-content/uploads/2017/10/how_it_works_icon3.png)
3